K A Lundgren | Medarbetare
AB K A Lundgren är ett familjeföretag som grundades 1902 och som nu drivs av fjärde generationen Lundgren. Vi har varit leverantör till svenska charkuterifabriker i över 100 år och vi säljer framför allt korvskinn, men även andra produkter till den svenska charkindustrin.
Korv, korvar, korven, korvskinn, grillkorv, falukorv, Lundgrens skafferi, skafferi, Lundgren, K A Lundgren, Fibertarm, charkuterifabriker, kollagentarm, plasttarm, Rökbar plasttarm, Fårtarm, Nöttarm, Svintarm, Nät, Kollagenfilm, skaltarm, leverantör, svenska charkuterier, charkindustrin, Gunnilse, huvudkontor, aluminiumformar, familjeföretag, logistik, lagerplanering, grundades 1902, fjärde generationen, korvstoppare, fjälster, köttnät, rökskåp, korvrecept, naturtarm, stoppa egen korv,
22053
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-22053,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-3.5.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Medarbetare

VI ÄR K A LUNDGREN

Ett glatt och väl sammansvetsat team på 11 personer som alltid gör vårt yttersta för att ge våra kunder kvalificerad hjälp från första kontakt tills dess att rätt vara är levererad.

VÅR KUNSKAP – ER TILLGÅNG!
Vår gedigna erfarenhet, stora branschkunskap och omsorgen om våra kunder gör att vi kan tillföra ett mervärde utöver en högkvalitativ produkt.

Patrik Lundgren

Patrik Lundgren
VD

Mobil: 0734-089151
patrik@kalundgren.se

Anna Maria Lindholm

Anna Maria Lindholm
CFO

Mobil: 0704-683614
ia@kalundgren.se

Richard Kisch

Richard Kisch
Försäljning västra och mellersta Sverige

Mobil: 0703-22 42 39
richard@kalundgren.se

Jan-Ove Wiking

Jan-Ove Wiking
Försäljning Stockholm, norra Sverige

Mobil: 0705-75 86 88
wiking@kalundgren.se

Charlotte Nilsson

Charlotte Nilsson
Försäljning/inköp naturtarm

Mobil: 0701-91 36 60
lotta@kalundgren.se

Mathias Brymell

Mathias Brymell
Försäljning södra Sverige

Mobil: 0767-943699
mathias@kalundgren.se

Anette Hellman

Anette Hellman
Nät, aluminium

Telefon: 031-943660
anette@kalundgren.se

Björn ”Lunkan” Lundqvist

Björn ”Lunkan” Lundqvist
Fibertarm, skaltarm

Telefon: 031-943660
lunkan@kalundgren.se

Eva Olsson

Eva Olsson
Ekonomi

Telefon: 031-943660
eva@kalundgren.se

Andor Farago

Andor Farago
Lager och distribution

Telefon: 031-943660
andor@kalundgren.se

Stefan Bede

Stefan Bede
E-handelsansvarig

Telefon: 031-943665
stefan@kalundgren.se